Niecodzienne, czytane życzenia na osiemnastkę i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3
Genialny Magazyn z wybornymi prezentami. Dla Emanuela - Podkowa Leśna


Pomysłowe prezenty. Na 9 - glinianą rocznicę ślubu matki i ojca. Niezrównane życzenia

Wojciech, twój szukany prezent naznany zgryz, co ofiarować np. na urodziny szefa.
Tu odkryłeś wyjątkowe rozwiązanie. Proponujemy wymyślne prezenty na urodziny. Różne promocje sugerują niemało rozwiązań, idei na urodzinową niespodziankę.
Nasze promowane propozycje są naprawdę awangardowe.

Na pewno każde urodziny powinny być niepowtarzalne, zatem chciałoby się podarować coś słodkiego i genialnego.
Znaczące są również złożone życzenia na obchodzone urodziny. To test twórczej wyobraźni. Byłoby niezwykle, gdyby były wyjątkowe i sprawiły wiele uciechy.

Nie oprzesz się, w nadzwyczajnej ofercie znajdziesz spełniające marzenia piosenki, które mają w słowach wybrane imię jubilata, np. dziadka. Przed piosenką, lub w trakcie utworu, nagrywamy urzekające życzenia, które odczyta lektor.

Wspaniały prezent 18-stkę siostry
Osiemnastka, to jak wiemy wyjątkowy dzień w życiu dojrzewającego człowieka.
To otwieranie bram do świata dorosłych, to całkowita dorosłość i wszystko co się z tym łączy.
To także jedyna w swoim rodzaju sposobność do podarowania
rewelacyjnego prezentu, do zorganizowania rodzinnej, fantastycznej imprezy.
Trafić można na stronach internetowych setki pomysłów na cudowny prezent, niespodziankę np. na osiemnaste urodziny twojego chłopaka.

Nasz bezkonkurencyjny patent, nasza propozycja jest nieszablonowo odmienna. Dzięki nam możesz sprezentować jubilatce, jubilatowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię
Słowa wpadających w ucho piosenek mówią właśnie o tym koronnym, historycznym dniu. W słowach jest wybrane imię i miłe życzenia czytane przez lektora.
Ta znacząca data, następna w pamięci rocznica ślubu twojego brata, to niepodważalnie niezapomniany czas.
Wysyła się z reguły życzenia rewelacyjnego, wesołego, beztroskiego, przy sobie, ręka w rękę, długiego pożycia.
Nie ważne poniekąd, jak dawno temu ślubowali sakramentalne TAK. Nie ma wątpliwości, każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma ogromne znaczenie, rangę i powinna być w niezapomniny sposób obchodzona.
To ten czas, w którym zastanawiasz się, jaki nietypowy prezent chcesz przy tej nadzwyczajnej okazji, rocznicy, ofiarować.
Tu znajdziesz coś szczególnego, rzeczywiście pięknego! Czegoś z takim polotem, uwierz, nie znajdziesz w żadnym innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Rekomendujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane perfekcyjne piosenki, wyłącznie na tę osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, zjawiskowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich dużo, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci mogą porywająco wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni wysiłek, dobre wychowanie, starania.
To musi być zjawiskowa i miła dla nich niespodzianka, dodatkowo nieoceniona pamiątka.

Oczekiwany prezent na 35 - koralową rocznicę ślubu kuzynki, ani chybi winien być wspaniałym potwierdzeniem, że myślami jesteście z drogimi wam jubilatami, myślicie o nich. Spinacie się z nimi błogosławionym szczęściem.
Możecie sami kreować niestereotypowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie coś z tych poniżej, wybranych wersetów:

Stendhal (Henri Beyle)
Kobiety w pewnym wieku, które miały kochanków, sądzą, że naprawią swą reputację, okazując surowość wobec błędów, które są im już niedostępne.



Oryginalne prezenty Super prezenty Pomysł na prezent Jaki prezent Genialne prezenty Super prezenty Poszukiwane na prezent Polecany prezent Unikalny prezenty Fajne prezenty Pomysły na prezenty Sklep