Słodkie, czytane życzenia na urodziny i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3y
Znany Salon z perfekcyjnymi prezentami. Solenizant Łukasz - Jaworzno


Niesłychane prezenty. Na 35 - koralową rocznicę ślubu mamy i taty. Fantastyczne życzenia

Nikola, twój zaskakujący prezent nawydatny problem, co wybrać i sprezentować np. na urodziny dziewczyny.
Tu zobaczysz niekonwencjonalne rozwiązanie. Polecamy fantastyczne prezenty z okazji urodzin. Sklepy sugerują całą gamę rozwiązań, sugestii na zaskakującą, urodzinową niespodziankę.
Nasze najnowsze, promowane produkty są naprawdę nowatorskie.

Wszyscy wiemy, że każde urodziny powinny być inne, wypadałoby więc dać w prezencie coś prześwietnego i zaskakującego.
Kluczowe poza tym są także wymyślone życzenia na urodziny. To niezła próba sił. Byłoby idealnie, gdyby były  niepowtarzalne i sprawiały dużo radosnej euforii.

W tej wyszukanej ofercie znajdziesz melodyjne piosenki, które mają w słowach wybrane imię jubilatki, np. mamy. Przed, lub w trakcie piosenki, dodajemy wspaniałe życzenia, które są nagrane przez lektora.

Niezapomniany prezent na 18-stkę
Każda osiemnastka, to jak wiemy szczególny dzień w życiu każdego człowieka.
To uchylanie wrót do świata dorosłych, to dorosłość i wszystko co się z tym łączy.
To także urocza okazja do zrobienia
perfekcyjnego prezentu, do zorganizowania rodzinnej, fajnej imprezy.
Znaleźć można na stronach internetowych dużo pomysłów na genialny prezent, niespodziankę np. na 18-stkę twojego chłopaka.

Nasz świetny patent, nasza propozycja jest całkowicie inna. Możesz podarować jubilatce, jubilatowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię
Słowa piosenek mówią właśnie o tym niebywałym, historycznym dniu. W słowach piosenki jest wybrane imię i życzenia czytane przez lektora.
Ten ważny dzień, kolejna godna pamięci rocznica ślubu waszych krewnych, to z całą pewnością wybitny czas.
Składajmy z zasady życzenia porywającego, radosnego, bezkonfliktowego, wspólnego, ręka w rękę, wieloletniego pożycia.
Nie ważne to chyba, ile lat temu przyrzekali nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. Raczej każdy jubileusz, data ślubu ma swoją doniosłość i powinna być cudownie obchodzona.
To ten moment, w którym kalkulujesz, jaki perfekcyjny prezent chcesz przy tej niesamowitej okazji, dacie, ofiarować.
Otóż mamy coś szczególnego, prawdziwie niestereotypowego! Czegoś z takim polotem na pewno nie wyszukasz na żadnej, innej stronie z prezentami na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Oferujemy autorskie, piosenki, napisane i skomponowane wyłącznie na tę niezwykłą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka wariantów, można wybrać. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, znakomite, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich wiele, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci mogą wspaniale podziękować rodzicom, za wieloletni trud, wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To musi być niebanalna i przemiła dla nich niespodzianka, a również unikatowa pamiątka.

Rekomendowany prezent na 70 - kamienną rocznicę ślubu znajomych, powinien być fantastycznym potwierdzeniem, że myślami jesteście z drogimi wam jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, często o nich myślicie. Wiążecie się z nimi wielkim szczęściem.
Możecie teraz sami zaaranżować wyśnione, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie sobie coś fajnego z poniższych, wybranych linijek:

Woody Allen
Nie chcę żyć w swoich dziełach, chcę żyć w swoim apartamencie.Oryginalne prezenty Super prezenty Pomysł na prezent Jaki prezent Genialne prezenty Super prezenty Poszukiwane na prezent Polecany prezent Unikalny prezenty Fajne prezenty Pomysły na prezenty Sklep