Niespotykane, czytane życzenia na osiemnastkę i piosenka na tę okazję z imieniem solenizantki, solenizanta, jubilatki, jubilata, jubilatów. Profesjonalne nagranie, plik MP3
Wspaniały Sklepik z wyjątkowymi prezentami. Solenizant Bożysław - Czarna Woda


Odkrywczy prezent. Na 75 - brylantową rocznicę ślubu znajomych. Wyśmienite życzenia

Twój rewelacyjny prezent nawydatny kram, co wybrać i kupić np. na urodziny narzeczonej.
Tu widzisz cudowne rozwiązanie. W naszej ofercie pomysłowe souveniry z okazji urodzin.Serwisy oferują niemało rozwiązań, sugestii na urodzinową niespodziankę.
Nasze najnowsze produkty są naprawdę okazjne.

Na pewno każde urodziny powinny być niezwykłe, wypadałoby więc sprezentować coś świetnego i wspaniałego.
Fundamentalne poza tym są także składane życzenia na urodziny. To test twórczej wyobraźni. Byłoby słodko, gdyby były inne i sprawiały dużo radosnej satysfakcji.

W naszej niebywałej ofercie znajdziesz unikalne piosenki, które mają w treści wybrane imię jubilata, np. wnuka. Przed piosenką, lub w trakcie utworu, nagrywamy kapitalne życzenia, które są nagrane przez lektora.

Unikalny prezent na 18-stkę córki
Osiemnaste urodziny, to na pewno szczególny dzień w życiu każdego dorastającego człowieka.
To uchylanie okna do świata dorosłych, to całkowita pełoletność i wszystko co się z tym wiąże.
To także okoliczność do znalezienia
niestereotypowego prezentu, do zorganizowania rewelacyjnej imprezy.
Znaleźć można w Internecie mnóstwo dobrych pomysłów na przemiły prezent, niespodziankę np. na 18-stkę twojej dziewczyny.

Nasz nietuzinkowy projekt, nasza propozycja jest zupełnie odmienna. Wejdź na naszą stronę muzyka24h.pl i wybierz, możesz darować jubilatce, jubilatowi piosenkę, w której usłyszy swoje imię
Słowa piosenek mówią właśnie o tym niebywałym, historycznym wydarzeniu. W treści jest wybrane imię jubilata i życzenia czytane przez lektora.
Ten znaczący dzień, kolejna godna rocznica ślubu waszych przyjaciół, to jak dwa razy dwa niezwykły czas.
Daruje się z reguły życzenia olśniewającego, idyllicznego, zrównoważonego, wspólnego życia.
Niewiele znaczące to chyba, jak dawno temu przyrzekali nawzajem sakramentalne, ślubne TAK. To wiadome i oczywiste, każdy jubileusz, data ślubu ma swój format, rangę i powagę, powinna być wyborowo, przyjacielsko i rodzinnie obchodzona.
Masz mały dylemat, rozpatrujesz, jaki markowy prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji, dacie, podarować.
Sprawdź, mamy coś zupełnie innego, naprawdę pięknego! Tego bezspornie, nie wyszukasz w innym sklepie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane pomysłowe, niebanalne piosenki, specjalnie na taką wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka możliwości, do wyboru. Przed melodią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, wyśmienite, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te dobre, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, teściów. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą genialnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ciężki, ale wspaniały trud, cudowne wychowanie, troskę.
To powinna być doskonała i zaskakująca dla nich niespodzianka, ponadto nieoceniona pamiątka.

Doskonały prezent na 8 - spiżową rocznicę ślubu cioci i wujka, na pewno będzie fantastycznym potwierdzeniem, że myślami jesteście z jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze myślicie o nich. Spajacie się z nimi wielkim szczęściem.
Możecie tutaj sami wykreować ciekawe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie coś doskonałego z poniższych, hasłowych linijek:

Horacy
Pamiętaj mądrze topić smutki i trudy życia w łagodnym winie.Oryginalne prezenty Super prezenty Pomysł na prezent Jaki prezent Genialne prezenty Super prezenty Poszukiwane na prezent Polecany prezent Unikalny prezenty Fajne prezenty Pomysły na prezenty Sklep