Prezent na rocznicę ślubu od znajomych

To będzie miły gest, jeśli pokażecie, że pamiętacie o ich rocznicy ślubu! Podarujcie jubilatom wyjątkowy prezent – piosenkę, w której usłyszą swoje imiona i życzenia. Oferujemy trzy rodzaje takiego upominku: Plik MP3, który wyślemy na podany adres e-mail, płytę CD z kolorowym nadrukiem i etui z kolorową okładką oraz film video Full HD. Na dole strony życzenia na rocznicę ślubu. Prosimy posłuchać piosenki demo:

rocznica-slubu-mp3-zyczenia-prezent

Aby zamówić piosenkę w pliku MP3 KLIKNIJ TUTAJ – wykupisz jednorazowy kod. Wpisz go poniżej i wypełnij cały formularz. Gotową piosenkę, z dogranymi życzeniami wyślemy na podany adres e-mail w ciągu 24h od momentu potwierdzenia wpłaty (wykupienia kodu i przesłania formularza).PŁYTA CD Z KOLOROWYM NADRUKIEM

Prezent, życzenia, urodziny, na rocznicę ślubu, pomysł,jakiPłyta CD w kolorowym etui może być o wiele bardziej atrakcyjnym prezentem od pliku MP3. Prosimy kliknąć w zdjęcie po lewej, pokaże się całość w powiększeniu. Płytę z piosenką i nagranymi życzeniami wyślemy w ciągu 24h od momentu potwierdzenia wykupienia kodu. KLIKNIJ TUTAJ aby go wykupić (42 zł, strona otworzy się w nowym oknie, wiele wygodnych form płatności). Po wykupieniu kodu prosimy go wpisać w poniższy formularz zamówienia i wypełnić pozostałe pola.

  

 

Życzenia na rocznicę ślubu

Minęło tyle lat, Waszego wspólnego życia.
Przeżyliście ogrom dobrych chwil i ważnych, życiowych wydarzeń.
Były wzruszenia, łzy, spełnione marzenia.
Ta rocznica przypomina nam o tym, że jesteście przykładem wzorowego małżeństwa,
w którym ważne jest zaufanie, szczerość, tolerancja, szacunek i miłość.
Trwajcie w tym związku. Tego Wam dzisiaj życzymy

Niech Wasze drogi wciąż się zbiegają, niech serca w miłości trwają.
Przeszliście tak wiele, dobrego i złego, bo życie nie jest łatwe,
Wam nie musimy przypominać tego.
Przetrwaliście dzięki miłości – to ona dała wam szczęście i tyle radości.
Żyjcie tak dalej, złączeni tym, co Was łączyło i dusze spaja,
jeszcze wiele rocznic niech los Wam daruje
a nasza przyjaźń wielka te życzenia ugruntuje

Łaskawy los i wielkie uczucia Was połączyły, serca wciąż biją w jednym rytmie.
Życzymy Wam, aby ten związek, Wasze małżeństwo, zawsze było przykładem dla innych par, niedoścignionym wzorem poświęcenia, szacunku i miłości dwojga oddanych sobie ludzi.
Życzymy Wam i sobie jeszcze wiele takich rocznic, a każda z nich będzie świętem naszej i Waszej radości.

Dziękujemy za miłe chwile, że możemy świętować tę rocznicę z Wami.
Świętujemy miłości i oddania dowody, jak co roku, jesteśmy z Wami uczuciami i myślami.
Każda rocznica jest piękna i każda ważna, każda przypomina nam o Waszym wyborze, o tym, że przeznaczenie połączyło Wasze serca i umysły.
Niech tak zostanie na zawsze! Po tylu latach nie pogubiliście się na życiowych zakrętach, życzymy Wam dzisiaj prostych dróg i na co dzień szczęścia.

Chcemy hucznie Waszą rocznicę świętować, za Waszą miłość będziemy Was zawsze szanować.
Takie chwile ja ta, są wyjątkowe, dwoje ludzi trwają w miłości i oddaniu, jak w diamentach z wielkich serc ozdobie.
Cieszcie się dalej kolorami życia, trzymajcie się za ręce, sto lat życzymy i butelki szampana do wypicia!

Niech Wam słońce pięknymi kolorami życia świeci, niech ta miłość będzie wzorem dla Waszych dzieci. Obowiązki i szara codzienność dotąd was nie zmogła, bo ta Wasza wielka miłość Wam w tym pomogła. Dbajcie o nią, o uczucia, szanujcie się trwajcie na zawsze w tym wyjątkowym i pięknym związku, ku uciesze naszej, Waszej i gości

Tyle mamy wspomnień, tyle chwil i dni, które poruszają nam serca. Miłość w małżeństwie jest darem, jest perłą Waszego szczęścia. Są różne życia scenariusze, Wasze życie pisane prozą i radości wierszem jest najciekawszą kanwą, głosu rozmiłowanych serc afektem. Bądźcie szczęśliwi i zdrowi, dziękujemy za to wszystko głosom serc rozkochanych w sobie i Amorowi

 

Wszystkie prawa zastrzeżone