Prezent dla żony od męża

Chcesz podarować swojej żonie wzruszający prezent?

Mamy coś dla Ciebie i dla Was. Jest wiele okazji, aby to zrobić, można również zupełnie bez niej, ot… Tak po prostu, żeby jej pokazać, że o niej pamiętasz i zadeklarować uczucia, które wciąż was łączą.
Podaruj żonie piosenkę, w której usłyszy swoje imię, piosenkę o miłości, przywiązaniu. Do piosenki dogramy życzenia czytane przez lektora.
Posłuchaj piosenki demo:

Piosenkę wraz z życzeniami wyślemy na podany adres e-mail w ciągu 24h od momentu wysłania zamówienia.
Wystarczy wykupić jednorazowy kod KLIKNIJ TUTAJ (25zł. Strona otworzy się w nowym oknie, wygodne formy płatności), wpisz poniżej otrzymany kod i pozostałe dane.KLIKNIJ TUTAJ pobierz od razu bez życzeń

 

Nasze autorskie, poetyckie życzenia

Tuż obok mnie, może tylko o pół sekundy biegu światła, istniejesz i umiałem Ciebie dostrzec! Czy Ty też, w każdej sekundzie życia, walczysz o moje serce? Wiem, że tak – bo zamykając oczy, czuję dotyk Niebieskiego Anioła. Piękne to, kiedy czuję Ciebie na wyciągnięcie myśli.

Nigdy nie rozstanę się z Tobą. Jeśli po drodze zaniedbam nawet myśli o Tobie, to moja miłość nie będzie się liczyć. Nie będę nigdy prosił o wybaczenie, bo nigdy Cię nie skrzywdzę

Uwikłany w dni powszednie czasem zapominam, że czekasz, że myślisz o mnie… Rozwinę nić Ariadny z kłębka twych dobrych myśli, wtedy otworzą się wszystkie wyjścia z labiryntu tęsknoty.