Dla dziadka

Drodzy rodzice, wnukowie? Zastanawiacie się jaki prezent podarować dziadkowi na urodziny, imieniny, Dzień Dziadka? Mamy dla was idealną propozycję! Niech to będzie piosenka od wnuków i dodane od nich życzenia.
Prosimy posłuchać piosenki demo:

Taką piosenkę można zamówić w postaci pliku MP3, który wyślemy na podany adres e-mail, lub na płycie CD. Płyta ma kolorowy, okazjonalny nadruk oraz etui z kolorową okładką. Zarówno na płycie, jak i na okładce jest miejce na wpisanie własnych życzeń, wiersza, daty, sentencji.
Aby zamówić plik MP3, który w ciągu 24h wyślemy na podany adres e-mail wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ i wykupić jednorazowy kod (25zł, wygodne formy płatności, strona otworzy się w nowym oknie). Po wykupieniu kodu prosimy wpisać go w poniższy formularza zamówienia, oraz wypełnić pozostałe pola.Płyta CD

Prezent, życzenia, urodziny, na rocznicę ślubu, pomysł,jakiPłyta CD, z kolorowym etui i kolorowym nadrukiem na pewno będzie unikalnym i miłym prezentem dla dziadka od wnuków. Płytę wyślemy w ciągu 24h od momentu otrzymania potwierdzenia wykupienia kodu i wysłania poniższego formularza zamówienia. KLIKNIJ TUTAJ, aby wykupić kod (42 zł. Opłata zawiera koszt wysyłki listem poleconym, priorytetowym. Strona otworzy się w nowym oknie, wygodne formy płatności).
Po wykupieniu kodu prosimy wypełnić formularz: